Офіційні правила

Офіційні правила Акції 

«Гран-Прі обирай – Mini Cooper вигравай!»

1.    ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатором рекламної акції «Гран-Прі обирай – Mini Cooper вигравай!» від ТМ «Ласунка» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ласунка», що знаходиться за адресою: 49127, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Гаванська, буд. 14 (надалі – Організатор Акції). 

1.2. Технічним партнером Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю: «ЛІДНАЙН», що зареєстровано за адресою: Україна, 03118, м. Київ, вул. Краматорська, буд. 40-А, тел.: (044) 362-75-05. 

Технічний партнером Акції має право, за погодженням із Організатором Акції, залучати до проведення Акції третіх осіб.

1.3. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі (надалі – Територія проведення Акції). Акція не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

1.4. Акція триває з 01 березня 2019 року до 01 вересня 2019 року включно, (надалі – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»). Останній день реєстрації участі в Акції – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 01 вересня 2019 року.

1.5. УВАГА! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. 

1.6. Змістом Акції є комплекс заходів, спрямованих на популяризацію товарів Організатора серед населення і підтримання інтересу споживачів до продукції, позначеної ТМ «Ласунка».

Акційною продукцією Організатора Акції є продукція, що випускається Організатором Акції під торговою маркою (ТМ) «Ласунка», конкретний перелік і характеристика якої наведена у пункті 3.1. цих Правил.

1.7. Акція передбачає видачу переможцям подарунків, визначених цими Правилами, а також головного призу – автомобіля Mini Cooper, визначеного цими Правилами. Переможці Акції визначаються відповідно до цих Правил.

2.    УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. Учасниками акції можуть стати повнолітні громадяни України, які проживають на території проведення Акції, та які виявили унікальний код всередині етикетці (упаковки) Акційної продукції протягом строку проведення Акції, але не пізніше 01 вересня 2019 року, а також зареєструвались (зареєстрували коди) для участі в Акції відповідно до цих Правил.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

-    власники, працівники Організатора, члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, мати/батько, дід/баба, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки);

-    власники та працівники Технічного партнеру, рекламних агентств та треті особи які причетні (залучені) до проведення Акції, та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, мати/батько, дід/баба, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки);

-    малолітні, неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України;

-    особи, які протягом строку проведення Акції не виявили унікальний код на Акційній продукції та (або) не зареєструвались (зареєстрували коди) для участі в Акції відповідно до цих Правил.

У разі виявлення факту участі в Акції фізичної особи, яка підпадає під будь-який критерій, передбачений вище в цьому пункті Правил, реєстрація в Акції такої особи скасовується Організатором та блокується Технічним партнером, така особа не визнається переможцем і виграш (приз) такій особі не видається.

2.3. Статус учасника Акції набуває фізична особа, яка відповідає визначеним цими Правилами вимогам, з моменту її реєстрації як учасника Акції або з моменту реєстрації коду (кодів).

3.    АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

3.1. Перелік і характеристика Акційної продукції.

Морозиво пломбір «Гран-Прі» ківі-маракуйя, 145г.

Морозиво пломбір «Гран-Прі» полуниця-манго, 145г.

Морозиво пломбір «Гран-Прі» малина, 145г.

Морозиво «Гран-Прі» шоколад, 145г.

Морозиво пломбір «Гран-Прі» ківі, 145г.

Морозиво пломбір «Гран-Прі» манго, 145г.

4. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Зареєструватися в акції можуть фізичні особи, які відповідають вимогам, встановленим розділом 2 цих Правил. 

4.2. Для того, щоб взяти участь в Акції, особі, яка відповідає вимогам розділу 2 цих Правил, необхідно у межах Строку проведення Акції придбати від однієї (одна і більше) будь-яких одиниць Акційної продукції знайти на упаковці унікальний код та зареєструвати його відповідно до вимог цих Правил.
Увага! Попереджаємо, що не більш 1 % від загальною кількості акційної упаковки можуть не містити унікальні коди.

4.3. Для отримання можливості одержати один із Подарунків необхідно:

- знайти на упаковці Акційної продукції десятизначний унікальний код (надалі – код), який складається з цифр;

- зареєструвати код у межах Строку проведення Акції. 

4.4. Для реєстрації в Акції необхідно надіслати унікальний код за допомогою SMS-повідомлення, або зареєструвати на сайті Акції www.promo.lasunka.com у період з 00 годин 00 хвилин 00 секунд 01 березня 2019 року до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 01 вересня 2019 року на короткий номер 9100 (Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Вартість відправки sms на номер 9100 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0,94 грн., ПрАТ "Київстар" становить 0,94 грн., ТОВ "Лайфселл" (ТМ lifecell) становить 0,94 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічна підтримка:

ТОВ «ЛІДНАЙН», Україна, 03118, м. Київ, вул. Краматорська, буд. 40-А, тел.: (044) 362-75-05 (з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 протягом періоду Акції. Дзвінки згідно тарифів Вашого оператора.)

 Організатор та (або) Виконавець не несе відповідальності за підключення Вашим оператором додаткових послуг при відправці SMS-повідомлень будь-якого змісту, відмінного від унікального коду, на короткий номер 9100).

УВАГА! Під час реєстрації на Сайті Учасник може вказати лише номер українського GSM-оператора, за виключенням номерів CDMA. Номери телефонів, які підключені до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право приймати участь в Акції.

4.5. Особа набуває статусу Учасника акції з моменту відправки на короткий номер 9100 або реєстрації на сайті Акції www.promo.lasunka.com унікального коду та отримання SMS-повідомлення від Технічного партнера з підтвердженням успішної реєстрації унікального коду, зареєстрованого такою особою.

4.6. У відповідь на реєстрацію кожного унікального коду Учаснику Акції через SMS будуть надсилатися SMS-повідомлення з інформацією про реєстрацію або відмову у реєстрації унікального коду протягом 24 годин з моменту здійснення реєстрації такого коду. Код вважається зареєстрованим з моменту отримання Учасником відповідного повідомлення.

4.7. УВАГА! Учасник може зареєструвати не більше 5 (п’яти)* кодів протягом однієї доби. Ідентифікація відбувається за номером телефону, або Ім’ям користувача, вказаним при реєстрації. При цьому, якщо Учасником буде введено некоректний код (код, який не відповідає унікальному коду, зазначеному на упаковці та вимогам цих Правил) 3 рази поспіль протягом 1 (однієї) доби, його обліковий запис на Сайті автоматично блокується для участі в Акції до 23:59:59 год. дня, протягом якого було введено некоректні коди. У випадку реєстрації за допомогою мобільного телефону якщо Учасником буде надіслано некоректний код (код, який не відповідає унікальному коду, зазначеному на упаковці та вимогам цих Правил) 3 рази поспіль протягом 1 (однієї) доби, повідомлення з цього номеру автоматично не враховуються для участі в Акції до 23:59:59 год. дня, протягом якого було введено некоректні Коди на умовах цього пункту цих Правил. У разі фіксації 3-х автоматичних блокувань за введення 3-х некоректних кодів поспіль за період Акції, обліковий запис на Сайті такого Учасника автоматично блокується, а телефонний номер вноситься до списку номерів що ігноруються системою для участі в Акції, на весь Строк проведення Акції, а Учасник позбавлятиметься права приймати участь у гарантованих, щотижневих розіграшах, а також у фінальному розіграші Акції.

4.8. Одне SMS-повідомлення може містити не більше одного унікального коду.

4.9. Один Учасник Акції може реєструвати унікальні коди виключно з номеру телефону, з якого ним було зареєстровано перший унікальний код.

4.10. Відправка фізичною особою першого унікального коду за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 9100, або реєстрації на сайті Акції www.promo.lasunka.com підтверджує згоду такої фізичної особи з умовами цих Правил.

4.11. Кількість унікальних кодів, які Учасник Акції може зареєструвати для участі в Акції, не обмежується. Один і той же унікальний код може бути зареєстровано для участі в Акції тільки один раз.

4.12. Організатор та (або) Технічний партнер має право не допустити до розіграшу Учасника Акції або відмовити у здійсненні реєстрації, у випадку порушення такою особою цих Правил.

4.13. Організатор та (або) Технічний партнер залишають за собою право заблокувати раніше зареєстрованих Учасників у випадку, якщо Організатором та (або) Технічним партнером було виявлено, що Учасник (-и) є особою (-ами), вказаною в п.2.2. цих Правил, або Учасник (-и) зареєструвався (-лись) шляхом вчинення неналежних дій (у тому числі неправомірного використання своїх повноважень тощо).

УВАГА! Будь-які дії Учасника щодо реалізації (продажу, обміну) та/або публічного оприлюднення інформації про унікальні коди, вказані на упаковках, які стали відомі йому будь-яким чином, а також набуття та/або придбання інформації про унікальні коди, без придбання Акційної продукції вважаються порушенням умов цих Правил, а Учасник таким, що не відповідає вимогам цих Правил та не має права на отримання Подарунків.

4.14. Учасник Акції зобов'язаний зберігати акційні етикетки (упаковки) з кодом, або частину етикетки (упаковки) із зареєстрованими унікальними кодами (надісланими на короткий номер 9100, або зареєстрованими на сайті Акції www.promo.lasunka.com протягом усього строку проведення Акції та 20 (двадцяти) робочих днів після закінчення проведення Акції. Для отримання призів Учасник зобов’язаний пред’явити акційні етикетки (упаковки) з кодом, або частину етикетки (упаковки) з унікальними кодами, які відправив і вони стали виграшними.

5. ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

5.1. Під час проведення Акції розігруються такі подарунки:

5.1.1. Поповнення мобільного рахунку на суму 20 (двадцять) гривень.  

5.1.2. Велосипеди:

- Велосипед (з логотипом Ласунка)  24"– 21SPD MTB – білого кольору: 

(Велосипед двоколісній, без двигуна, з алюмінієва рамою, (в частково розібраному вигляді), розмір колеса 24 ", 21 швидкість).

- Велосипед (з логотипом Ласунка) 26"– 24SPD MTB – червоного кольору: 

(Велосипед двоколісній, без двигуна, з алюмінієва рамою, (в частково розібраному вигляді), розмір колеса 26 ", 24 швидкість).

5.1.3. Автомобіль MINI Cooper.

    

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПОДАРУНКІВ ТА ПРИЗІВ

Подарунки у вигляді поповнення мобільного рахунку на суму 20 (двадцять) гривень – учасникам, які зареєстрували по 5-ть кодів – не більш 100 поповнень.*

необмежено (по кількості учасників, які зареєстрували по 5-ть кодів)

Щотижневий подарунок – велосипед – 26 шт.

Головний приз – автомобіль Mini Cooper – 1 шт.

5.2.Характеристики подарунків, зазначених в цьому розділі Правил, їх колір, виробники/ зміст/ наповнення, тощо визначаються на розсуд Організатора. Зовнішній вигляд та розмір подарунків може відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах Акції та на акційній сторінці Сайту. За якість та технічні характеристики подарунків відповідальність несуть відповідні виробники таких товарів/ безпосередні надавачі послуг. Подарунки можуть не відповідати очікуванням Учасників.

5.3. Оподаткування подарунків та Головного призу здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 

5.4. Заміна подарунку у вигляді поповнення мобільного рахунку на грошовий еквівалент чи інше благо не допускається.

5.5. Заміна подарунку у вигляді велосипеду на грошовий еквівалент чи інше благо не допускається.

5.6. Заміна Головного призу у вигляді автомобіля на грошовий еквівалент чи інше благо не допускається.

5.7. Кількість подарунків, які розігруються в Акції, є обмеженою. Організатор має право за власним бажанням змінити кількість та/або суми виграшів (призів) шляхом внесення змін до цих Правил.

6. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ

6.1. Право на отримання подарунків та Головного призу набувають:

а) учасники Акції, які вперше зареєструвалися для участі в Акції.

б) учасники Акції, які згідно із цими Правилами стали отримувачами гарантованого поповнення мобільного рахунку;

в) учасник Акції, який згідно із цими Правилами став переможцем Акції та отримувачем Головного призу.

6.2. Порядок визначення учасників Акції, які отримують гарантовані подарунки (поповнення мобільного рахунку):

6.2.1. Необмежена кількість подарунків у вигляді поповнення мобільного рахунку на суму 20 (двадцять) грн. кожному з учасників Акції, які зареєстрували п’ять унікальних кодів, виявлених в Акційній продукції, протягом строку дії Акції.

 

6.2.2. Для проведення щоденного гарантованого поповнення формується база даних номерів мобільних телефонів учасників Акції:

- до бази даних включаються унікальні коди, виявлені в Акційній продукції, учасників що зареєстрували п’ять кодів, та які набувають права на отримання подарунку у вигляді поповнення мобільного рахунку на суму 20 (двадцять) грн.

6.2.3. Щоденні гарантовані поповнення проводяться кожного дня протягом строку проведення Акції о 12 год. 00 хв. (за київським часом).

Останнє щоденне гарантоване поповнення відбудеться 01 вересня 2019 року.

6.2.4. Після реєстрації 5-го коректного коду учасник отримує SMS повідомлення про подарунок. Поповнення мобільного рахунку учасника Акції, який набув право на отримання гарантованого подарунку, відбувається протягом 3 банківських днів з моменту реєстрації учасника Акції.

Кількість поповнень рахунку на 1 учасника - необмежена. 

Перелік учасників, які отримають гарантоване поповнення публікується у розділі «Переможці» на сайті Організатора.

6.2.5. Підтвердженням належного виконання зобов’язань Організатором Акції щодо поповнення мобільних рахунків учасників на суму 20 (двадцять) гривень є звіт Технічного партнера Акції про здійснення поповнення мобільного рахунку учасника Акції, який набув право на отримання такого подарунку. Поповнення рахунку мобільного телефону учасника Акції здійснюється Технічним партнером Акції.

6.3. Порядок проведення щотижневих розіграшів Акції:

6.3.1. Загальна кількість щотижневих подарунків – велосипедів, які розігруються за весь період проведення Акції в межах щотижневих розіграшів, становить 26 (двадцать шість) одиниць.

6.3.2. Визначення Акційного тижня відбувається – з п’ятниці по п’ятницю, таким чином Організатор зазначив 26 акційних тижнів., та визначення Переможців щотижневих розіграшів буде відбуватися  в наступні дні: 01.03.2019р.; з 08.03.2019р.; 15.03.2019р.; 22.03.2019р.; 29.03.2019р.; 05.04.2019р.; 12.04.2019р.; 19.04.2019р.; 26.04.2019р.; 03.05.2019р.; 10.05.2019р.;17.05.2019р.; 24.05.2019р.; 31.05.2019р.; 07.06.2019р.; 14.06.2019р.; 21.06.2019р.; 28.06.2019р.; 05.07.2019р.;12. 07.2019р.; 19.07.2019р.; 26.07.2019р.; 02.08.2019р.; 09.08.2019р.; 16.08.2019р.; 23.08.2019р.; 30.08.2019р.

Щоп’ятниці, протягом строку проведення Акції, відбувається розіграш:

1 (одного) щотижневого подарунку – велосипеду, серед унікальних кодів, учасників Акції, які їх зареєстрували.

6.3.3. Для проведення щотижневого розіграшу формуються база даних номерів мобільних телефонів учасників Акції, що відправили коди за тиждень що минув:

- до бази даних включаються унікальні коди, виявлені в Акційній продукції, учасників що зареєстрували коди протягом тижня.

Серед кожної бази даних щотижневого розіграшу шляхом випадкової комп’ютерної вибірки за допомогою ресурсу “Random.org” серед всіх Учасників Акції, які за попередній календарний тиждень в межах Строку проведення Акції зареєстрували мінімум один унікальний код  визначаються учасники Акції, а саме їх унікальні коди, (зареєстровані такими учасниками), які набули права на отримання подарунків щотижневого розіграшу, а саме:

- серед всієї бази даних щотижневого розіграшу визначається 1 (один) учасник Акції який набуває право на отримання 1 (одного) щотижневого подарунку – велосипеду.

6.3.4. Для кожного щотижневого розіграшу формуються свої бази даних. Унікальні коди учасників Акції з одного щотижневого розіграшу переносяться до наступних щотижневих розіграшів, окрім випадків, якщо цей код було визначено виграшним у щотижневому розіграші.

Унікальний код, який був визначений як виграшний у щотижневому розіграші виключається із відповідної бази даних щотижневого розіграшу та не беруть участі в будь-якому наступному щоденному та щотижневому розіграші Акції, але бере участь у розіграші Головного призу.

6.3.5. Останній щотижневий розіграш Акції відбудеться у п’ятницю 30 серпня 2019 о 23:59:59 2019 року.

6.3.6. Після визначення учасника переможця щотижневого розіграшу, останній отримує SMS повідомлення про перемогу. Після надсилання SMS учаснику, який набув право на отримання щотижневого подарунку, Організатор протягом 5 (п’яти) робочих днів намагається додзвонитись на мобільний номер такого учасника Акції для надання йому роз’яснень щодо порядку отримання подарунку.

6.3.7. У випадку, якщо переможець, який набув право на отримання щотижневого подарунку, протягом 14-ти робочих днів з моменту направлення на його мобільний номер SMS-повідомлення про перемогу не надасть копії (скан-копії) документів, передбачених п. 6.13 цих Правил, він позбавляється права на отримання відповідного виграшу (призу).

6.3.8. У випадку, якщо Організатор з причин, які не залежать від нього, не зможе додзвонитись до переможця, який набув право на отримання щотижневого подарунку, за його мобільним номером, та (або) Організатор не отримає від переможця в строки, передбачені цими Правилами, відомості та документи, зазначені в пункті 6.3.10. цих Правил, або переможець відмовиться від отримання подарунку, або якщо переможця буде визнано особою, що не має права брати участь в Акції (згідно з цими Правилами), такий учасник Акції позбавляється права на отримання подарунку.

6.3.9. На учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом всього дня проведення відповідного розіграшу та протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після нього.

6.3.10 Учасник, який отримав право на одержання щотижневого подарунку, направляє Організатору Акції на адресу електронної пошти: office@lasunka.com, або поштою за адресою: 49125, м. Дніпро, вул. Березинська, 62, копії (скан-копії) таких документів:

-    копію (скан-копію) дійсного паспорту громадянина України (чи іншого дійсного документа, який підтверджує громадянство України);

-    копію (скан-копію) облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті);

-    копію (скан/фото) акційної упаковки (її частини) з унікальним кодом, на який за результатами проведення щотижневого розіграшу припав виграш.

Учасник Акції, який став переможцем щотижневого розіграшу зобов'язаний надати Організатору на його запит оригінал акційної упаковки/етикетки (її частини) з унікальним кодом, на який за результатами проведення відповідного розіграшу припав подарунок.

6.3.11. Переможець щотижневого розіграшу Акції, одержує подарунок (велосипед) особисто від регіональних представників Організатора, за місцем знаходження переможця, з обов’язковим підписанням сторонами Акту прийому-передачі призу та відео та фотофіксацією цієї події.

6.3.12. Організатор має право відмовити у видачі щотижневого подарунку, у випадку ненадання учасником Акції, який згідно з цими Правилами документів, визначених п. 6.3.10. цих Правил, надання неповної та недостовірної інформації про себе, а також не надання іншої інформації та документів, передбачених чинним законодавством України.

6.3.14. Право на отримання подарунку не може бути передано учасником Акції третій особі.

6.3.15. У випадку неможливості визначення переможця щотижневого розіграшу з причин, що не залежать від Організатора, або якщо Організатор не зможе додзвонитись до переможця, який набув право на отримання щотижневого подарунку, за його мобільним номером, такі подарунки не переносяться до наступного щотижневого розіграшу. Подарунки, які не були розіграні у щотижневому розіграші не переносяться на будь-який інший розіграш та анулюються.

6.3.16. Перелік учасників, які виграли щотижневі подарунки – велосипеди, публікується в розділі «Переможці» на сайті Організатора.

Результати щоденного розіграшу є остаточними, не підлягають перегляду та фіксуються у відповідних Актах, які підписуються представником Технічного партнера Акції.

6.4. Порядок проведення фінального розіграшу Головного призу Акції:

6.4.1. Учасниками фінального розіграшу Головного призу Акції є всі особи, які є учасниками Акції відповідно до цих Правил та зареєстрували унікальні коди.

6.4.2. Фінальний розіграш, в межах якого розігрується один приз у вигляді автомобілю  

Mini Cooper, (надалі – «Головний приз»), проводиться – 02 вересня 2019 року о 12 годині 30 хвилин (за київським часом) у прямому ефірі та транслюється на сторінці Facebook та каналі YouTube Організатора Акції за посиланням: https://www.facebook.com/lasunka.tm 

та https://www.youtube.com/lasunkatm

6.4.3. За результатами проведення фінального розіграшу Акції комп’ютерною програмою (за принципом випадковості) визначаються 3 (три) унікальних коди, зареєстрованих Учасниками Акції, що відправили коди.

6.4.4. Учасник Акції, який зареєстрував унікальний код, що був визначений першим під час проведення фінального розіграшу Акції, набуває право на отримання Головного призу (далі – «Переможець фінального розіграшу Акції»). Переможець фінального розіграшу Акції може отримати Головний приз у випадку виконання ним усіх умов, визначених цими Правилами для отримання такого призу.

6.4.5. Учасники Акції, які зареєстрували унікальні коди, що були визначені другим, та третім, під час проведення фінального розіграшу Акції, є резервними переможцями Акції. Резервним переможцем Акції можуть бути особи, які виконали усі умови цих Правил.

6.4.6. Учасник Акції, який зареєстрував унікальний код, що був визначений другим під час проведення фінального розіграшу (далі – Перший резервний переможець фінального розіграшу Акції) набуває право на отримання Головного призу у випадку:

1)відмови Переможця фінального розіграшу Акції від отримання Головного призу;

2)неможливості вручення Переможцю фінального розіграшу Акції Головного призу з причин, які не залежать від Організатора Акції;

3)невиконання Переможцем фінального розіграшу Акції усіх вимог цих Правил, необхідних для участі в цьому розіграші та для отримання Головного призу;

4)не набуття права на отримання Головного призу Переможцем фінального розіграшу Акції з причин, передбачених пунктом 6.10 цих Правил.

У випадку настання принаймні однієї із зазначених у цьому пункті обставин Перший резервний переможець фінального розіграшу Акції набуває статусу Переможця фінального розіграшу Акції та право на отримання Головного призу за умови його відповідності цим Правилам.

6.4.7. Учасник Акції, який зареєстрував унікальний код, що був визначений третім під час проведення фінального розіграшу (далі - Другий резервний переможець фінального розіграшу Акції) набуває право на отримання Головного призу у випадку:

1) відмови Переможця фінального розіграшу Акції та Першого резервного переможця фінального розіграшу Акції від отримання Головного призу;

2)неможливості вручення Переможцю фінального розіграшу Акції та Першому резервному переможцю фінального розіграшу Акції Головного призу з причин, які не залежать від Організатора Акції;

3)невиконання Переможцем фінального розіграшу Акції та Першим резервним переможцем фінального розіграшу Акції усіх вимог цих Правил, необхідних для участі в цьому розіграші та для отримання Головного призу;

4)не набуття права на отримання Головного призу Переможцем фінального розіграшу Акції та Першим резервним переможцем фінального розіграшу Акції з причин, передбачених пунктом 6.11 цих Правил.

У випадку настання принаймні однієї із зазначених у цьому пункті обставин Другий резервний переможець фінального розіграшу Акції набуває статусу Переможця фінального розіграшу Акції та право на отримання Головного призу.

6.4.8. Якщо учасник Акції, який відповідно до цих Правил набув право на отримання Головного призу, відмовляється від отримання призу право на отримання переходить до наступного участника.

6.4.9. Організатор має право запропонувати учаснику Акції, який відповідно до цих Правил набув право на отримання Головного призу, прибути до центрального офісу Організатора за адресою: м. Дніпро, вул. Березинська, буд. 62, чи за іншою адресою, визначеною Організатором, для фотографування такого учасника з директором Організатора та дачі інтерв’ю.

Документально підтверджені транспортні витрати, понесені таким учасником Акції у зв’язку із прибуттям до центрального офісу Організатора, відшкодовуються Організатором.

6.5. Результати визначення Переможця фінального розіграшу Акції фіксуються у Протоколі, який складається за участю нотаріуса та підписується представником Організатора, представником Технічного партнера Акції та завіряється нотаріально у встановленому законодавством порядку.

6.6. Результати, зафіксовані у Протоколах, є остаточними і не підлягають перегляду.

6.7. Учасник, який набув право на отримання Головного призу, передбаченого цими Правилами, протягом 3-х робочих днів повідомляється про перемогу SMS-повідомленням.

6.8. Після надсилання SMS повідомлення про перемогу учаснику, який набув право на отримання Головного призу, Організатор протягом 5 (п’яти) робочих днів намагається додзвонитись на мобільний номер такого учасника Акції для надання йому роз’яснень щодо порядку отримання призу.

6.9. У випадку, якщо переможець, який набув право на отримання Головного призу протягом 14-ти робочих днів з моменту направлення на його мобільний номер SMS-повідомлення про перемогу не надасть копії (скан-копії) документів, передбачених п. 6.12 цих Правил, він позбавляється права на отримання відповідного призу.

6.10. У випадку, якщо Організатор з причин, які не залежать від нього, не зможе додзвонитись до переможця, який набув право на отримання Головного призу, за його мобільним номером, Організатор не отримає від переможця в строки, передбачені цими Правилами, відомості та документи, зазначені в пункті 6.12 цих Правил, або переможець відмовиться від отримання призу, або якщо переможця буде визнано особою, що не має права брати участь в Акції (згідно з цими Правилами), такий учасник Акції позбавляється права на отримання призу.

6.11. На учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом всього дня проведення відповідного розіграшу та протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після нього.

6.12. Учасник, який отримав право на одержання Головного призу, направляє Виконавцю Акції на адресу електронної пошти: office@lasunka.com, або поштою за адресою: 49125, м. Дніпро, вул. Березинська, 62, копії (скан-копії) таких документів:

-    копію (скан-копію) дійсного паспорту громадянина України (чи іншого дійсного документа, який підтверджує громадянство України);

-    копію (скан-копію) облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті);

-    копію (скан/фото) акційної упаковки/етикетки (або її частини) з унікальним кодом, на який за результатами проведення фінального розіграшу припав виграш.

Учасник Акції, який став переможцем фінального розіграшу зобов'язаний надати Організатору на їх запит оригінал акційної упаковки/етикетки (або її частини) з унікальним кодом, на який за результатами проведення відповідного розіграшу припав виграш.

6.13. Переможець фінального розіграшу Акції, одержує Головний приз особисто в центральному офісі Організатора за адресою: м. Дніпро, вул. Березинська, 62, чи за іншою адресою, визначеною Організатором, про що повідомляється переможець фінального розіграшу Акції.

6.14. В день проведення розіграшу Організатор повідомляє Переможцю день та час, в який потрібно прибути у визначене Організатором місце для оформлення документів на передачу Головного Призу. У випадку повторного неприбуття Переможцем у визначені Організатором місце, день та час, а також у випадку непідписання Переможцем договору купівлі-продажу відповідно до п.6.17 цих Правил, право Переможця на отримання Головного Призу припиняється.

Головний приз вручається переможцю Акції протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів після отримання Виконавцем копій (скан-копій) документів, перелік яких визначено у пункті 6.12. цих Правил. Переможець пред’являє оригінал документа з фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт в місці вручення Головного Призу. Пред’явлення оригіналу документа з фотокарткою, що засвічує особу Головного переможця (паспорт), є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу.

6.15. Головний Приз поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

6.16. З моменту отримання Головного Призу, Організатор не несе відповідальності за випадкове знищення чи пошкодження Головного Призу.

6.17. Передача Головного Призу Переможцю здійснюється шляхом укладення між Замовником (продавець) та Переможцем (покупець) договору купівлі-продажу автомобіля за ціною 1,00 (одна) гривня.

Вказаний договір підлягає укладенню в редакції, запропонованій Замовником. З огляду на те, що Головний Приз розігрується в рамках саме рекламної акції, Переможець приймаючи Головний приз зобов’язується протягом одного року з моменту вручення забезпечити наявність на автомобілі наклеєного на ньому рекламного брендування – рекламна наліпка ТМ «Ласунка» - та його цілісність, а уразі пошкодження останнього – звернутися до Замовника для відновлення брендування. Переможець також, протягом одного року з моменту вручення йому Головного Призу, зобов’язується, на вимогу Замовника, не пізніше 10 (десяти) днів з моменту отримання вимоги, пред’являти Замовнику автомобіль для перевірки наявності та цілісності брендування. У разі порушення чи невиконання вказаних зобов’язань Переможцем, Замовник матиме право в односторонньому порядку відмовитися від договору купівлі-продажу автомобіля, та вимагати повернення останнього, або вимагати від Переможця сплати штрафу у розмірі, що дорівнює вартості автомобіля, сплаченої Замовником при його придбанні. Вказані зобов’язання Переможця зберігають силу у тому числі в разі будь-якого відчуження автомобіля Переможцем. Описані в цьому пункті положення будуть внесені в договір купівлі-продажу автомобіля.

6.18. Головний переможець самостійно несе відповідальність за реєстрацію транспортного засобу в державних органах України та зобов’язується сплатити всі платежі та збори, що пов’язані з такою реєстрацією.

6.19. Результати визначення Переможця, який отримає Головний Приз, після отримання ним Головного Призу вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню.

6.20.    Організатор не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Головного Призу, Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Переможцем і прав на одержання Головного Призу. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.21.    Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора.

6.22.    Організатор не відповідає за будь-які витрати Головного переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Головного Призу.

6.23.    Організатор має право:

- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;

- відмовити у видачі Головного Призу Головному переможця, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Головного Призу, згідно цих Правил.

6.24. Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.

6.25. Переможець, під час отримання відповідного Головного Призу підписує згоду на обробку персональних даних, форми яких визначаються Організатором, на підставі яких Переможець Акції отримує Головний Приз.

6.26. Відмова Переможця від отримання Головного Призу та/або підписувати Акту прийому-передачі призу, а так само надання її пізніше вказаного терміну або надання інформації, що має ознаки фальсифікації або є недостовірною/ невірною, позбавляє Переможця права на отримання Головного Призу та вважається відмовою Переможця від отримання ним Головного Призу. У такому випадку право на отримання Головного Призу переходить до резервних Переможців Акції згідно умов цих Правил. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором.

6.27. У разі відсутності у Переможця можливості/бажання використати/отримати Головний Приз з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не сплачують Головному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Призу.

6.28. Грошовий еквівалент Головного Призу не видається, заміна Головного Призу іншими товарами/ послугами не допускається.

У будь-якому випадку відповідальність Організатор Акції обмежується сумою Головного Призу.

6.29. Право на отримання призу не може бути передано учасником Акції третій особі.

6.30. Виконавець та (або) Організатор Акції залишають за собою право призупиняти видачу (виплату) або відмовляти у видачі (виплаті) виграшу (призу) (-ів) учаснику Акції у випадку, якщо такий учасник порушив положення цих Правил, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Надсилання особою першого унікального коду на короткий номер 9100, або його реєстрація на сайті Акції www. promo.lasunka.com є згодою такої особи на обробку її персональних даних з метою проведення рекламних та маркетингових заходів, формування статистичної звітності. Такі особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими законодавчими актами.

7.2. Надсилання особою першого унікального коду на короткий номер 9100 або його реєстрація на сайті Акції www. promo.lasunka.com є згодою на отримання SMS-повідомлень, зміст яких пов'язаний із участю в Акції.

7.3. Беручи участь в цій Акції, Учасник зобов’язується дозволити фотографування себе при отриманні Подарунку разом з отриманим Подарунком та надати дозвіл на розміщення його фото у відкритих джерелах на умовах безоплатності.

7.4. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Акції, які будуть зібрані за час проведення Акції, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Акції. Також, беручи участь в Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону, новин та інших інформаційних повідомлень від Організатора Акції у майбутньому.

7.5.На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:

7.5.1. Володільцем персональних даних Переможців Акції є Організатор.

7.5.2. Персональні дані переможців та Головного переможця обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

7.5.3. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.

7.5.4. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є Організатор та будь-які залучені Організатором треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.

7.5.5. Персональні дані Головного переможця без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам для забезпечення вручення Головного Призу. Окрім того, передача третім особам персональних даних Головного переможця без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

7.5.6. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Головного переможця будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для забезпечення вручення Головного Призу, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.

7.5.7. Головний переможець може відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому він втрачає право на участь в Акції/отримання Головного Призу.

7.6. Ці Правила Акції розміщуються на сайті Акції www.promo.lasunka.com та на сайті www. lasunka.com (розділ «Правила»).

7.7. Організатор залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їхнім розміщенням на сайті. 

Організатор Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Головного переможця шляхом розміщення інформації на сайті: www.promo.lasunka.com та на офіційних сторінках у соціальних мережах: 

https://www.facebook.com/lasunka.tm та 

https://www.instagram.com/lasunka_icecream

7.8. Організатор, Виконавець, Технічний партнер не несуть відповідальності за коректну роботу GSM-операторів.

7.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

7.10. Організатор та (або) Виконавець не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації щодо контактів з ними.

7.15. Організатор та (або) Виконавець не несе відповідальності за використання виграшів (призів) після їх одержання учасниками Акції.

7.11. Організатор та (або) Виконавець не вступає у суперечки між учасниками Акції відносно визначення претендентів на отримання виграшів (призів) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання виграшів (призів).

7.12. Організатор Акції залишає за собою право змінити строк проведення Акції, про що повідомляє на сайті Акції www. promo.lasunka.com

7.13. Учасники Акції можуть отримувати інформацію щодо правил проведення Акції на гарячій лінії. Гаряча лінія – це служба, за допомогою якої будь-який учасник (або інша особа, яку цікавить Акція) може дізнатись інформацію щодо умов Акції, кількості розіграних або доступних для розіграшу подарунків, причин відмови у їх видачі, результатів розіграшу тощо.

7.14. Гаряча лінія діє протягом всього періоду проведення Акції з 09:00 год. до 21:00 год. без вихідних.

7.15. Телефон гарячої лінії: 0 800 40-70-00

Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України – безкоштовні.