Запитання-Відповіді

Як взяти участь в акції?

Щоб взяти участь в акції, треба придбати будь-яке морозиво у вафельному ріжку «Гран Прі», знайти код всередині упаковки та зареєструвати його на сайті promo.Lasunka.com, натиснувши кнопку "Зареєструвати код" та уважно заповнити всі поля форми. Або надійшли SMS з кодом на номер 9100.

Який період проведення та територія покриття Акції?

Реєстрація кодів можлива в період з 01 березня 2019 року до 01 вересня 2019 року включно. Акція від ТМ “Ласунка” проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованої території України та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Скільки промо-кодів можна зареєструвати на протязі доби?

Не більше 5 промо-кодів за добу з одного мобільного номера та не більш 100 поповнень за весь термін діі Акції.

Я придбав(ла) морозиво Гран-Прі, але акційного коду в середині не було.

На жаль, через технічні особливості виробництва акційних упаковок, деякі з них можуть не містити унікальні коди. Кількість таких упаковок не перевищує 1% від загальної кількості, тому якщо Вам дісталась така упаковка, наступна акційна упаковка гарантовано буде містити унікальний код. В іншому випадку Ви можете звернутись до організатора акції через форму зворотнього зв'язку на сайті.

Коли відбудуться розіграші велосипедів?

Розіграші велосипедів буде відбуватися кожну п’ятницю акційної неділі, за допомогою ресурсу «Random.org».

Яку інформацію мені потрібно надати організатору для отримання подарунку?

Переможець для отримання подарунків має протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати отримання повідомлення виграш подарунку направити на e-mail Організатора:
скан-копії наступних документів:
- власного паспорту громадянина України (сторінки 1-2 обов’язково, сторінки 3 - 6 за потреби, сторінка з реєстрацією);
- власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру;
- довідки про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (у випадку, якщо в паспорті громадянина України зазначено місце реєстрації в АР Крим, м. Севастополь або на території проведення АТО);
- інших документи за запитом Виконавця, зокрема, але не обмежуючись, згоди на проведення фото/відео зйомки в рамках Акції та вручення Заохочень.

Зазначені вище скан-копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання. Крім того, одночасно з направленням скан-копій вказаних вище, Переможець для отримання Заохочень повинен повідомити Виконавцю дійсну поштову адресу для отримання Заохочення, а саме: поштовий індекс та повну адресу для відправки Заохочення (область, місто/населений пункт, назву вулиці, номер будинку/корпусу/тощо, номер квартири). "

Коли я отримаю свій подарунок?

 

Подарунки відправляються Переможцям в період проведення Акції виключно після надання Переможцями скан-копій відповідних документів та інформації.

Куди можна звернутися з додатковими запитаннями?

Номер телефону гарячої лінії: 0-800-40-70-00. або з приводу технічної підтримки (044) 362-75-05 (з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 протягом періоду акції. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні по всій̆ території̈ України, крім території̈ Автономної̈ Республіки Крим та тимчасово окупованих територій̆ України.

Як я дізнаюся, що мене зареєстровано і я беру участь в Акції?

Після реєстрації на сайті www.promo.lasunka.com– шляхом заповнення реєстраційної форми або шляхом відправки СМС на короткий номер 9100, Ви отримаєте відповідне повідомлення про реєстрацію на сайті або в СМС-повідомленні.

Звідки буде відомо, що я отримав одне з гарантованих поповнень мобільного рахунку / тижневий приз / Головний приз?

Якщо Ви зареєстрували п’ять промо кодів, Ви отримаєте повідомлення в СМС або на сайті під час реєстрації 5-го коду. Також Вам надійде повідомлення з інформацією, якщо Ви виграли поповнення мобільного рахунку / щотижневий / Головний приз.

Яка вартість відправлення СМС-повідомлення?

Вартість відправлення СМС на номер 9100 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0,94 грн, ПрАТ "Київстар" – 0,94 грн, ТОВ "лайфселл" – 0,94 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM-операторів. Технічна підтримка: ТОВ " Ліднайн", 03118, м. Київ, вул. Краматорська, буд. 40-А, пн–пт з 10:00 до 18:00.

Телефон служби підтримки: +38 (044) 3627505. Вартість дзвінка на номер служби підтримки – згідно з тарифом Вашого оператора.

Що відбуватиметься з моїми кодами, якщо я виграв приз (поповнення рахунку) або виграв в щотижневому розіграші? Я маю право грати далі?

Після виграшу в щоденному розіграші Ваші коди беруть участь у щотижневому розіграші. Після виграшу в щотижневому розіграші у Вас анулюється код, який не братиме участі в наступних щотижневих розіграшах.

Як будуть використовуватися мої персональні дані?

Беручи участь в Акції, кожен учасник дає згоду на обробку та використання персональних даних у рекламних та маркетингових цілях Організатора.

Які подарунки я можу отримати?

Подарунки у вигляді поповнення мобільного рахунку на суму 20 (двадцять) гривень – необмежено (по кількості учасників, які зареєстрували по 5-ть кодів)
Щотижневий подарунок – велосипед – 26 шт.
Головний приз – автомобіль Mini Cooper (модель….)